DivOch TĚ chce!!!

Nabíráme NOVÉ členy!!! Ozvi se nám a přidej se k DivOchům! 🙂

Jsme ochotnický divadelní Spolek DivOch.

JAK TO VLASTNĚ S NÁMI JE

Oficiálně byl spolek založen v roce 2013. Fungujeme na principu zájezdového divadla. Dostaneme se tak k divákům, kteří by na naše představení jinak neměli možnost dorazit nebo by se o něm či o nás ani nemuseli dozvědět.

Nechceme jednu hru odehrát jednou či dvakrát, ale hrát ji třeba i několik let a stále novým divákům. Za zkoušením divadelní hry stojí mnoho práce a času, a tak se je snažíme zúročit co možná největším počtem představení. Když jsme se tak snažili, tak chceme, aby to všichni viděli. 🙂

Představ a plánů je hodně, času málo, přesto se snažíme o to, aby jedna sezona vyplodila více než jeden projekt. Pomalu, ale jistě se nám to daří. 🙂

CO SE PRÁVĚ U NÁS DĚJE

Momentálně vystupujeme s inscenací Jak je důležité míti Filipa. V prosinci letošního roku vypustíme do světa autorskou pohádku O nešikovné čarodějnici, jejíž předchůdkyní byla pohádka Manonus perfectus – naši věrní diváci jistě zhlédli.

PLÁNY DO BUDOUCNA

Hned začátkem nového roku se pustíme do zkoušení další inscenace, na níž náš člen Marek momentálně tvrdě pracuje. Premiéru by mohla mít koncem sezony, ale uvidíme, jak nám budou hvězdy nakloněny. A že bychom stihli nastartovat ještě jednu inscenaci? No… něco se o tom šušká. Prý něco píše naše Ivča!

Sledujte nás na stránkách i na facebooku, ať Vám něco neunikne!!! 🙂

KDE NÁS MŮŽETE NAJÍT PŘI ZKOUŠENÍ?

Zkoušíme v divadelním sále restaurace Na Kině v Rajhradě nedaleko Brna. Cesta z centra města Brna trvá 15 minut vlakem nebo autobusem (do Rajhradu, +1 zóna mimo zóny 100 a 101).

PARTNEŘI našeho spolku

na-kine-logo